Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda
Hakkımızda

BRC Yazılım olarak; deneyimli ve tutkulu ekibimiz ile birlikte web tasarım, web yazılım, masaüstü yazılımları, logo ve afiş tasarımları, seslendirme alanında hizmet veriyoruz. %100 sermaye ile hayata geçen bir firma olarak, çalıştığımız müşterilerin işini büyütmesi için sorumluluk üstleniyoruz.

Dünya çapındaki teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimiz için fark yaratacak çözümleri tespit ediyoruz. Uzman ekibimizin deneyimi ve bilgisi sayesinde, hedefi on ikiden vuran uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz?

Sürekli gelişen teknoloji karşısında avantajlı konumda olabilmek için çalışanlarımızın sürekli gelişimini destekliyor, müşterilerimize çağın en ileri çözümlerini sunduğumuzdan emin oluyoruz. "Birlikten kuvvet doğar" sözüne olan inancımızla ekip çalışmasına değer veriyoruz. Farklı fikirleri en etkili şekilde sentezleyerek ve ideal uygulama yöntemlerini geliştirerek teknik kararlar ve fikir üretim süreçlerine gereken zamanı ayırıyor, böylece müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın ötesinde kendi sektörlerinde prestij kazanmalarını sağlıyoruz.

Girist® Grup çatısı altında yer alan bir şirket olmanın verdiği organizasyon becerisi, başladığımız her bir projenin ihtiyaçlarını tüm detaylarıyla görmemizi sağlıyor. Böylece müşteri memnuniyetini odağımıza alarak yürüttüğümüz her bir projenin sonunda müşterilerimizin uzun vadede fayda elde etmesine katkıda bulunuyoruz.

Etki yaratan web tasarım, web yazılım, masaüstü yazılım, logo, afiş tasarımı ve seslendirme çözümlerimiz sayesinde müşterilerimizin kendi sektörlerinde öne çıkmasını hedefliyoruz. Bize güvenen şirketlerin hizmet verdiği sektöre dair araştırmalar yaparak günceli yakalamaya ve standartların ötesinde sonuçlar elde etmeye önem veriyoruz.

HIZLI TEKLİF AL
Vereceğimiz tüm hizmetleri
en ufak ayrıntısına kadar belirtiyoruz.
Standart çözümlerle yetinmeyiz, kolaycılığa kaçmayız. Her marka ve ürün için derinlemesine araştırma ve özgün analizler yaparız. Müşteriye özgü, kişiye özel çözümler sunarız, çünkü biliyoruz ki her hikaye farklıdır.

Projeye mi ihtiyacınız var ?
Bize ulaşın.